general_help_center_title

general_help_center_description

O nas


Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo z siedzibą w Niemczech zwracamy się do podróżujących ze wszystkich krajów na tym świecie. Naszym celem jest pośredniczenie w sprzedaży noclegów w hotelach na całym świecie w rozsądnych cenach. Zgodnie z mottem: wiarygodnie, korzystnie i bezpiecznie.

Wiarygodnie: Przedsiębiorstwo z siedzibą w Niemczech

Wciąż można usłyszeć o klientach, którzy przy rezerwacjach poprzez niewiarygodne portale rezerwacyjne w przypadku anulowania rezerwacji mają kłopoty z odzyskaniem swoich pieniędzy lub „złapaniem” danej firmy. Chcielibyśmy zaoferować naszym klientom wiarygodną alternatywę i świadomie założyliśmy naszą firmę w Niemczech. Ponadto wszystkie rezerwacje obsługiwane są przez naszych wielojęzycznych specjalistów ds. turystyki. Jesteśmy dla Państwa dostępni zawsze - 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.

Jako aktywny członek stowarzyszenia Allianz selbständiger Reiseunternehmen Bundesverband e.V. (ASR) z siedzibą w Berlinie, nie tylko zasilamy średniej wielkości przedsiębiorstwa turystyczne w Niemczech, lecz możemy także stale doskonalić zawodowo naszych pracowników. Nasza obsługa klienta może być w ten sposób stale optymalizowana.

Wyszukiwanie i ustalanie ceny pokojów hotelowych na stronie roomsXXL.pl opiera się na samodzielnie zaprojektowanej technologii. Nasz potencjał innowacyjny sprawił, że Unia Europejska została naszym silnym partnerem, wspierającym nas środkami Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Technologii.

Korzystnie: Noclegi w hotelach na całym świecie w korzystnych cenach

Jeśli o nas chodzi, noclegi w hotelach nawet w tych najlepszych na świecie nie muszą być wcale drogie. Na stronie roomsXXL.pl proponowane są specjalne stawki hotelowe, które negocjujemy z naszymi partnerami. Często zapewniamy sobie duże kontyngenty pokojów na własne ryzyko w korzystnej cenie. To, co zaoszczędzimy, przekazujemy dalej naszym klientom. To zaowocowało wiernym kręgiem stałych klientów, które ciągle korzysta z naszych najlepszych cen.

U nas mogą Państwo zarezerwować całą gamę noclegową, począwszy od prostych pensjonatów kończąc na luksusowych hotelach. A to wszystko w ponad 800 miastach na całym świecie. W ofercie mamy dla Państwa znane marki hoteli, takie jak np. Hilton, Mercure, Ritz-Carlton, Radisson, ibis, InterContinental, Mandarin Oriental, Marriott, Kempinski, Novotel, Holiday Inn czy Hyatt, wszystkie w rozsądnych cenach.

Jeśli dziwią Państwa różnice cenowe w stosunku do ofert na innych portalach rezerwacyjnych, nie są Państwo odosobnieni. Także my widzimy te różnice i dziwią nas wysokie ceny, których żądają niektóre portale. My pracujemy bardzo racjonalnie pod względem kosztów i oszczędzamy na nakładowych kampaniach marketingowych i telewizyjnych z korzyścią dla naszych klientów.

Bezpiecznie: Certyfikowany transfer danych i realizacja płatności

Bezpieczeństwo danych klientów i płatności są u nas priorytetem. Nasza strona internetowa wyposażona jest w certyfikat bezpieczeństwa SSL od Comodo. W ten sposób Państwa dane szyfrowane są według najnowszych aspektów zabezpieczeń i w ten sposób są bezpiecznie przekazywane. Wszystkie dane klientów są u nas zapisywane w sposób chroniony i w żadnym razie nie są przekazywane dalej. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w naszym Oświadczeniu o ochronie danych.

Wszystkie płatności kartą kredytową są dokonywane za pośrednictwem naszego partnera iPayment (spółka zależna 1&1 Internet AG) według najsurowszych standardów bezpieczeństwa w branży kart kredytowych. iPayment posiada certyfikat PCI-DSS i przetwarza, zarządza i zapisuje dane właścicieli kart i finansowe z maksymalnymi zabezpieczeniami i starannością.

Więcej informacji o nas znajdą Państwo w FAQ.

Certyfikowane przetwarzanie płatności

Nasze standardy bezpieczeństwa dotyczące przetwarzania płatności odpowiadają najwyższym wymogom. Ten znak jakości potwierdza, że płatność dokonywana tutaj kartą kredytową jest bezpieczna.

Wielojęzyczna obsługa klienta

Nasi wielojęzyczni specjaliści ds. podróży zajmą się Twoimi rezerwacjami. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez całą dobę.

Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Państwa rezerwacja jest natychmiast potwierdzona. Dokumenty podróży można wygodnie wydrukować po dokonaniu rezerwacji.