general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Angela

Via Repubblica, 11, Misano Adriatico
Opinia naszych klientów
dobry
Opinia naszych klientów
  • Sprawdź dostępność i ceny

Mapa

W czasie pobytu w obiekcie Hotel Angela znajdziesz się w samym centrum miasta takiego jak Misano Adriatico, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Tor wyścigowy Circuito de Misano Marco Simoncelli i Acquario Di Cattolica. Hotel znajduje się 5,7 km od atrakcji takiej jak Aquafan i 5,7 km od miejsca takiego jak Oltremare.

Wyposażenie hotelu

Do pokoju przylega taras, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor w holu.

Wyposażenie hotelu

  • Winda
  • Całkowita liczba pokoi –40
  • Liczba pięter –5
  • Liczba budynków/wież –1
  • Kawa/herbata w ogólnodostępnych częściach
  • Bezpłatne śniadanie
  • Sejf w recepcji
  • Bezpłatne gazety w holu
  • Recepcja (czynna w określonych godzinach)
  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Rok budowy —1965
  • Liczba restauracji –1
  • Bar przekąskowy/delikatesy
  • Liczba barów/salonów –1
  • Przechowalnia bagażu
  • Parasole plażowe
  • Leżaki plażowe
  • Taras
  • Klub dla dzieci (bezpłatny)

Wyposażenie pokoju

  • Klimatyzacja
  • Obsługa pokojowa (w określonych godzinach)
  • Telewizja
  • Codzienne sprzątanie
  • Prywatna łazienka
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Suszarka
  • Sejf w pokoju
  • Wentylator pod sufitem
  • Biurko
  • Dostęp przez korytarze zewnętrzne
  • Tylko prysznic
  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Ręczniki zapewnione

Zasady działalności hotelu & Wskazówka hotelu

Hotel Angela

Via Repubblica, 11, Misano Adriatico, Emilia-Romania, Włochy
  • Zasady działalności hotelu
  • Check-In: południe - 20:30
  • Check-Out: 22
  • Minimalny wiek wymagany do zameldowania się: 18
  • Zwierzęta
  • Zwierzęta nie są akceptowane
  • Akceptowane są tylko zwierzęta towarzyszące
  • Rodzaje płatności
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa
  • Gotówka
  • Karty debetowe
  • Inne
  • Nie są dostępne dostawiane ani dodatkowe łóżka
  • Nie są dostępne łóżeczka dziecięce
  • Opis
  • W czasie pobytu w obiekcie Hotel Angela znajdziesz się w samym centrum miasta takiego jak Misano Adriatico, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Tor wyścigowy Circuito de Misano Marco Simoncelli i Acquario Di Cattolica. Hotel znajduje się 5,7 km od atrakcji takiej jak Aquafan i 5,7 km od miejsca takiego jak Oltremare.

    Poczuj się jak w domu w 40 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i wentylatory pod sufitem oraz sprzątanie codziennie.

    Do pokoju przylega taras, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor w holu.

    Hotel: znajduje się tutaj restauracja, w której jest świetnie wyposażony bar/salon klubowy. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 7:30 do 9:30.

    Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, przechowalnia bagażu oraz sejf w recepcji.

    • Za dodatkową osobę może być wymagana dopłata, której wysokość zależy od obiektu
    • Przy zameldowaniu wymaga się wpłacenia kaucji kartą kredytową, debetową lub gotówką na pokrycie kosztów dodatkowych
    • Realizacja specjalnych wymagań nie jest zapewniona, zależy od dostępności określonych opcji w dniu przyjazdu gościa i może podlegać dodatkowej opłacie
    • W tym obiekcie płatności przyjmowane są kartami kredytowymi, kartami debetowymi i gotówką
    • Prosimy pamiętać, że normy kulturowe i zasady obowiązujące gości mogą różnić się w zależności od kraju i obiektu, lista zasad jest dostępna w obiekcie

    Recepcja czynna jest codziennie od 7 do 20:30. W tym obiekcie nie można się zameldować po godzinach pracy recepcji. W celu uzgodnienia szczegółów zameldowania prosimy o wcześniejszy kontakt z obiektem. Dane kontaktowe obiektu znajdują sie na potwierdzeniu rezerwacji.Goście muszą wcześniej skontaktować się z personelem obiektu, aby otrzymać instrukcje dotyczące zameldowania. Recepcja nie jest czynna przez cały czas.Informacje udostępniane przez obiekt mogą zostać przetłumaczone za pomocą narzędzi do automatycznego tłumaczenia.

    • Wszyscy goście wraz z dziećmi muszą być obecni w momencie zameldowania i okazać dowód tożsamości ze zdjęciem lub paszport.
    • Zgodnie z krajowymi przepisami w tym obiekcie płatności gotówką nie mogą przekraczać limitu 5000 EUR. Aby uzyskać więcej informacji, należy się skontaktować z obiektem, używając informacji podanych w potwierdzeniu rezerwacji.
    • Wszyscy goście przebywający w pokojach muszą być zarejestrowani w obiekcie.

    W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:

    • Podatek miejski: 1.50 EUR za osobę, za noc, do 7 nocy. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 13 roku życia.

    Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.

5 innych osób właśnie ogląda ten hotel.
Ten hotel został 9 razy zarezerwowany w ciągu ostatnich trzech dni.
{info}
Zbyt długi brak aktywności. Oferty mogły stać się w międzyczasie przestarzałe. Proszę ponownie załadować oferty, klikając tutaj

Załóż konto i korzystaj z ekskluzywnych ofert i natychmiastowych zniżek.

Zarejestruj się
Załóż konto i korzystaj z ekskluzywnych ofert i natychmiastowych zniżek.
Zarejestruj się

Certyfikowane przetwarzanie płatności

Nasze standardy bezpieczeństwa dotyczące przetwarzania płatności odpowiadają najwyższym wymogom. Ten znak jakości potwierdza, że płatność dokonywana tutaj kartą kredytową jest bezpieczna.

Wielojęzyczna obsługa klienta

Nasi wielojęzyczni specjaliści ds. podróży zajmą się Twoimi rezerwacjami. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez całą dobę.

Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Państwa rezerwacja jest natychmiast potwierdzona. Dokumenty podróży można wygodnie wydrukować po dokonaniu rezerwacji.