Murmuri Residence Mercader
Kategorie pokojów i ceny
Mapa
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Murmuri Residence Mercader znajdziesz się w samym centrum miasta Barcelona bardzo blisko atrakcji takiej jak Casa Milà i 4 minut spacerem od miejsca takiego jak Passeig de Gràcia. Aparthotel znajduje się 1,1 km od atrakcji takiej jak Plaça de Catalunya i 1,2 km od miejsca takiego jak La Rambla.
Wyposażenie hotelu
Do pokoju przylega taras na dachu, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska.
Wyposażenie hotelu
- Winda
- Usługi concierge
- Całkowita liczba pokoi –14
- Liczba pięter –6
- Transport z lotniska/na lotnisko (za dopłatą)
- Biblioteka
- Sejf w recepcji
- Hotel dla niepalących
- Pomoc w organizowaniu wycieczek/biletów
- Bezpłatny Wi-Fi
- Liczba sal konferencyjnych: 1
- Taras na dachu
- Przechowalnia bagażu
- Taras
- Opieka nad dzieckiem (za dopłatą)
- Szafki na bagaż
- Dostęp dla wózków inwalidzkich (ograniczony)
Wyposażenie pokoju
- Klimatyzacja
- Telewizja
- Dostęp dla wózków inwalidzkich
- Lodówka
- Codzienne sprzątanie
- Prywatna łazienka
- Bezpłatne przybory toaletowe
- Suszarka
- Żelazko/deska do prasowania
- Sejf w pokoju
- Pralko-suszarka
- Kawiarka
- Pościel premium
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Kuchenka mikrofalowa
- Naczynia do gotowania, zastawa, sztućce
- Kuchnia
- Tylko prysznic
- Zmywarka
- Pełnowymiarowa lodówka/zamrażarka
- Kuchenka
- Telewizja satelitarna
- Telewizor płaskoekranowy
- Bezpłatny Wi-Fi
- Materac z pianki anatomicznej
- Sprzątanie (za dopłatą)
- Ogrzewanie
- Czajnik elektryczny
- Piekarnik
- Ręczniki zapewnione
- Krzesełko do karmienia
- Toster
- Poręcz w pobliżu toalety
Zasady działalności hotelu & Wskazówka hotelu
Murmuri Residence Mercader
- Zasady działalności hotelu
- Check-In: 15 - północ
- Check-Out: 11
- Minimalny wiek wymagany do zameldowania się: 18
- Zwierzęta
- Zwierzęta nie są akceptowane
- Rodzaje płatności
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Hotel nie akceptuje płatności gotówką
- Karty debetowe nie są akceptowane
- Inne
- Nie są dostępne dostawiane ani dodatkowe łóżka
- Opis
- Za dodatkową osobę może być wymagana dopłata, której wysokość zależy od obiektu
- Przy zameldowaniu wymaga się wpłacenia kaucji kartą kredytową, debetową lub gotówką na pokrycie kosztów dodatkowych
- Realizacja specjalnych wymagań nie jest zapewniona, zależy od dostępności określonych opcji w dniu przyjazdu gościa i może podlegać dodatkowej opłacie
- W tym obiekcie płatności przyjmowane są kartami kredytowymi; gotówka nie jest akceptowana
- Gospodarz nie poinformował, czy w obiekcie są czujniki tlenku węgla. Rozważ zabranie ze sobą przenośnego czujnika
- Gospodarz nie poinformował, czy w obiekcie jest czujnik dymu
- W tym obiekcie znajdują się przestrzenie zewnętrzne, takie jak balkony, patio i tarasy, które mogą być nieodpowiednie dla dzieci. Jeśli masz wątpliwości, zalecamy skontaktowanie się z obiektem przed przyjazdem, aby potwierdzić, czy zakwaterowanie w odpowiednim pokoju jest dostępne.
- Obiekt jest profesjonalnie czyszczony
- Prosimy pamiętać, że normy kulturowe i zasady obowiązujące gości mogą różnić się w zależności od kraju i obiektu, lista zasad jest dostępna w obiekcie
- Zgodnie z krajowymi przepisami w tym obiekcie płatności gotówką nie mogą przekraczać limitu 1000 EUR. Aby uzyskać więcej informacji, należy się skontaktować z obiektem, używając informacji podanych w potwierdzeniu rezerwacji.
- Obiekt jest sprzątany przez wyspecjalizowany personel.
- Dostępne bezkontaktowe zameldowanie i bezkontaktowe wymeldowanie.
- Narzucony przez miasto podatek zostanie pobrany w obiekcie. Mogą obowiązywać zwolnienia z podatku. W przypadku dalszych pytań należy skontaktować się z obiektem, korzystając z danych zawartych w potwierdzeniu rezerwacji.
- Podatek miejski: 5.50 EUR za osobę, za noc, do 7 nocy. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 17 roku życia.
- Opłata za parkowanie w okolicy: 30 EUR za dzień
- Opłata za sprzątanie: 35 EUR
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Murmuri Residence Mercader znajdziesz się w samym centrum miasta Barcelona bardzo blisko atrakcji takiej jak Casa Milà i 4 minut spacerem od miejsca takiego jak Passeig de Gràcia. Aparthotel znajduje się 1,1 km od atrakcji takiej jak Plaça de Catalunya i 1,2 km od miejsca takiego jak La Rambla.
Poczuj się jak w domu w 14 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to kuchnie (lodówka i kuchenka mikrofalowa). Wyposażenie łóżek to piankowy z pamięcią kształtu oraz pościel premium. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy i satelitarna — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejfy i czajnik elektryczny oraz sprzątanie codziennie.
Do pokoju przylega taras na dachu, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska.
Udogodnienia biznesowe to przechowalnia bagażu, biblioteka oraz sejf w recepcji. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko.
W tym obiekcie nie ma recepcji. Obiekt znajduje się w strefie niskiej emisji, do której mogą wjeżdżać tylko pojazdy niskoemisyjne. Pojazdy z inną niż hiszpańska tablicą rejestracyjną muszą zostać wcześniej zarejestrowane w mieście.
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
Więcej popularnych hoteli w Barcelona
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}