Ryokan Shiori
Kategorie pokojów i ceny
Mapa
Ryokan Shiori znajduje się w mieście Yugawara, 2 minut samochodem od atrakcji takiej jak Park Manyo i 9 minut od miejsca takiego jak Plaża Yugawara. Ryokan znajduje się 14,7 km od atrakcji takiej jak Jezioro Ashi i 23,2 km od miejsca takiego jak Hakone Kowakien Yunessun.
Wyposażenie hotelu
Usługi spa na miejscu to masaż. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak karaoke.
Wyposażenie hotelu
- Całkowita liczba pokoi –8
- Bezpłatne gazety w holu
- Recepcja całodobowa
- Sale konferencyjne
- Wyznaczone miejsca dla palących
- Bezpłatny Wi-Fi
- Liczba restauracji –1
- Bezpłatne parkowanie samodzielne
- Przechowalnia bagażu
- Karaoke
- Posiłek kaiseki
Wyposażenie pokoju
- Prywatna łazienka
- Bezpłatne przybory toaletowe
- Suszarka
- Regulacja klimatyzacji w pokoju (klimatyzacja)
- Wanna i prysznic osobno
- Telewizor płaskoekranowy
- Głęboka wanna relaksacyjna
- Regulacja klimatyzacji w pokoju (ogrzewanie)
- Ręczniki zapewnione
- Brak opcji sprzątania
- Podłogi wyłożone tatami (tkaną matą)
Zasady działalności hotelu & Wskazówka hotelu
Ryokan Shiori
- Zasady działalności hotelu
- Check-In: 15 - 17
- Check-Out: 10
- Minimalny wiek wymagany do zameldowania się: 18
- Zwierzęta
- Zwierzęta nie są akceptowane
- Inne
- Zakaz wstępu dla dzieci
- Opis
- Za dodatkową osobę może być wymagana dopłata, której wysokość zależy od obiektu
- Przy zameldowaniu wymaga się wpłacenia kaucji kartą kredytową, debetową lub gotówką na pokrycie kosztów dodatkowych
- Realizacja specjalnych wymagań nie jest zapewniona, zależy od dostępności określonych opcji w dniu przyjazdu gościa i może podlegać dodatkowej opłacie
- Goście, którzy chcą zamówić wstęp do łaźni publicznej, muszą wcześniej skontaktować się z personelem obiektu
- Dzieci w wieku 6 lat i młodsze nie mają wstępu na teren obiektu.
- Japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki wymaga od wszystkich gości zagranicznych podania numeru paszportu i obywatelstwa w momencie dokonywania rezerwacji w jakimkolwiek obiekcie hotelowym (zajazd, hotel, motel itp.). Ponadto właściciele obiektów hotelowych są zobowiązani do wykonania kserokopii paszportów wszystkich zarejestrowanych gości i przechowywania ich w formie papierowej.
- W niektórych hotelach goście z tatuażami nie mogą korzystać z ogólnodostępnych stref kąpielowych.
- Podatek miejski może zostać pobrany w obiekcie. Wynosi on od 100 do 10 000 JPY na osobę za noc na podstawie ceny pokoju za noc. Mogą mieć zastosowanie zwolnienia z podatku. W przypadku dalszych pytań należy skontaktować się z obiektem, korzystając z danych zawartych w potwierdzeniu rezerwacji.
- Podatek miejski: 150.00 JPY za osobę, za noc. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.
Ryokan Shiori znajduje się w mieście Yugawara, 2 minut samochodem od atrakcji takiej jak Park Manyo i 9 minut od miejsca takiego jak Plaża Yugawara. Ryokan znajduje się 14,7 km od atrakcji takiej jak Jezioro Ashi i 23,2 km od miejsca takiego jak Hakone Kowakien Yunessun.
Poczuj się jak w domu w 8 pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna i prysznic osobno, głębokie wanny i bezpłatne przybory toaletowe.
Usługi spa na miejscu to masaż. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak karaoke.
Apetyt gości obiektu Ryokan Shiori zaspokoi restauracja.
Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, recepcja całodobowa oraz przechowalnia bagażu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne.
W tym obiekcie nie można się zameldować po godzinach pracy recepcji. Goście zostaną powitani przez portiera lub pracownika recepcji w momencie przyjazdu. Informacje udostępniane przez obiekt mogą zostać przetłumaczone za pomocą narzędzi do automatycznego tłumaczenia.
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
Więcej popularnych hoteli w Miyakami
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

















































