Hotel No13
Kategorie pokojów i ceny
Mapa
Hotel No13 znajduje się w samym centrum miasta Bergen, a 4 minutę piechotą od Uniwersytet w Bergen i 6 minut piechotą od Kościół św. Jana. Hotel znajduje się 1,1 km od atrakcji takiej jak Grieg Hall i 1,5 km od miejsca takiego jak Kolej linowo-terenowa Floibanen.
Wyposażenie hotelu
Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska. Za opłatą do dyspozycji gości jest wahadłowy autobus kursujący do pobliskich atrakcji.
Wyposażenie hotelu
- Winda
- Usługi concierge
- Całkowita liczba pokoi –34
- Liczba pięter –7
- Liczba budynków/wież –1
- Kawa/herbata w ogólnodostępnych częściach
- Pralnia
- Bezpłatne śniadanie
- Sejf w recepcji
- Personel wielojęzyczny
- Recepcja (czynna w określonych godzinach)
- Pranie/pranie chemiczne
- Hotel dla niepalących
- Bezpłatny Wi-Fi
- Alfabet Braille’a lub wypukłe oznakowanie
- Transport w pobliskie miejsca (za dopłatą)
- Liczba restauracji –1
- Liczba barów/salonów –1
- Liczba kawiarni –1
- Przechowalnia bagażu
- Odległość od obiektu (w stopach)492
- Odległość od obiektu (w metrach)150
- Godziny otwarcia parkingu — przez całą dobę
Wyposażenie pokoju
- Obsługa pokojowa (w określonych godzinach)
- Telewizja
- Minibarek
- Codzienne sprzątanie
- Prywatna łazienka
- Bezpłatne przybory toaletowe
- Suszarka
- Biurko
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Żelazko/deska do prasowania (na życzenie)
- Tylko prysznic
- Telewizja kablowa
- HDTV
- Bezpłatny Wi-Fi
- Materac ortopedyczny
- Łóżeczka dziecięce (płatne)
- Telewizor LED
- Łóżka składane i łóżka dodatkowe (za dopłatą)
- Ogrzewanie
- Ręczniki zapewnione
- Pościel zapewniona
Zasady działalności hotelu & Wskazówka hotelu
Hotel No13
- Zasady działalności hotelu
- Check-In: 15 - 23
- Check-Out: południe
- Minimalny wiek wymagany do zameldowania się: 18
- Zwierzęta
- Zwierzęta akceptowane
- Jedyne akceptowane zwierzęta to psy
- Akceptowane są tylko zwierzęta towarzyszące
- Zwierzęta towarzyszące nie podlegają opłatom ani ograniczeniom
- Rodzaje płatności
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Hotel nie akceptuje płatności gotówką
- Karty debetowe
- UnionPay
- Opis
- Za dodatkową osobę może być wymagana dopłata, której wysokość zależy od obiektu
- Przy zameldowaniu wymaga się wpłacenia kaucji kartą kredytową, debetową lub gotówką na pokrycie kosztów dodatkowych
- Realizacja specjalnych wymagań nie jest zapewniona, zależy od dostępności określonych opcji w dniu przyjazdu gościa i może podlegać dodatkowej opłacie
- W tym obiekcie płatności przyjmowane są kartami kredytowymi i kartami debetowymi; gotówka nie jest akceptowana
- Zabezpieczenia w obiekcie: gaśnica i czujnik dymu
- W tym obiekcie znajdują się przestrzenie zewnętrzne, takie jak balkony, patio i tarasy, które mogą być nieodpowiednie dla dzieci. Jeśli masz wątpliwości, zalecamy skontaktowanie się z obiektem przed przyjazdem, aby potwierdzić, czy zakwaterowanie w odpowiednim pokoju jest dostępne.
- Opłat za pokój nie pobiera się od dzieci do 12 lat, jeśli przebywają w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzystają ze znajdujących się w nim łóżek.
- Goście mogą ustalić warunki pobytu ze zwierzęciem towarzyszącym, kontaktując się w tej sprawie bezpośrednio z obiektem za pomocą informacji kontaktowych na potwierdzeniu rezerwacji (obowiązuje dopłata - informacje znaleźć można w części dotyczącej opłat).
- Dostępne bezkontaktowe wymeldowanie.
- W tym obiekcie mile widziani są wszyscy podróżni, bez względu na orientację seksualną i tożsamość płciową (obiekt przyjazny dla osób LGBTQ+).
- Opłata za parkowanie w okolicy: 280 NOK za noc (492 stóp od obiektu, 24 godziny na dobę)
- Opłata za zwierzęta domowe: 300 NOK za zwierzę, za dzień
- Zwierzęta asystujące nie podlegają opłatom
- Za późniejsze wymeldowanie pobierana będzie opłata (zależy od dostępności)
- Łóżeczko dziecięce (kołyska): 300.0 NOK za pobyt
- Opłata za łóżko-dostawkę: 300.0 NOK za noc
Hotel No13 znajduje się w samym centrum miasta Bergen, a 4 minutę piechotą od Uniwersytet w Bergen i 6 minut piechotą od Kościół św. Jana. Hotel znajduje się 1,1 km od atrakcji takiej jak Grieg Hall i 1,5 km od miejsca takiego jak Kolej linowo-terenowa Floibanen.
Poczuj się jak w domu w 34 pokojach, których wyposażenie to minibar i telewizor LED. Wyposażenie łóżek to pillowtop. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów.
Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska. Za opłatą do dyspozycji gości jest wahadłowy autobus kursujący do pobliskich atrakcji.
Do dyspozycji gości: restauracja i kawiarnia. W obiekcie takim jak hotel do Twojej dyspozycji pozostaje także obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Zrelaksuj się po całym dniu w barze/salonie klubowym. Bezpłatne śniadanie pełne jest serwowane w dni powszednie od 6:30 do 10, a w weekendy od 7:30 do 11.
Udogodnienia biznesowe to usługi pralni chemicznej, personel wielojęzyczny oraz przechowalnia bagażu.
Recepcja czynna jest codziennie od 6:30 do 23. Jeśli godzina przybycia wypada po godzinach pracy recepcji, prosimy zameldować się w innym miejscu: [Øvre Ole bulls plass 5]. Goście planujący przyjazd poza zwykłymi godzinami zameldowania otrzymają 48 godzin przed przyjazdem wiadomość e-mail zawierającą instrukcje dotyczące zameldowania i informacje dotyczące odbioru kluczy. Recepcja nie jest czynna przez cały czas.Informacje udostępniane przez obiekt mogą zostać przetłumaczone za pomocą narzędzi do automatycznego tłumaczenia.
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
Więcej popularnych hoteli w Bergen
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}
























































